• cs
  • en
  • de

  telefonní kontakt bmplus +420 737 509 406

Novinky

DEZINFEKCE RUKOU!

28. 4. 2020

Dávkovače a stojany na dezinfekci rukou

Na našich rukou se nachází velké množství bakterií a dalších mikroorganismů, kterých se pouhým umytím rukou vodou a mýdlem nezbavíme. Pro úplné odstranění bakterií je nutné ruce vydezinfikovat. Mýt si ruce je důležité, ale jejich spláchnutí pod tekoucí vodou nestačí.

Nově nabízíme stojany s dávkovačem dezinfekce na ruce v několika variantách. Stojany jsou dodávany  včetně bezdotykového dávkovače, či včetně manuálního dávkovače. Další variantou je samotný stojan s poličkou pro vlastní dávkovač dezinfekce.

Dávkovače jsou vhodné pro tekutou dezinfekci, čistící gely na ruce, bezoplachová antibakteriální mýdla apod.

Více

Vůně letošního léta – ve znamení ovoce!

4. 3. 2020

Svěžest a design- to vše nejen na pracovišti!

Čich vytváří emocionální vzpomínky. Vůně se nám dokážou vrýt do paměti a následně vyvolávat nejrůznější pocity, vzpomínky. Letní vůně bývají lehké, svěží, často obohacené o nejrůznější esence připomínající exotické země, moře či horské krajiny spjaté s prázdninami.

Všestranné využití – lze zavěsit na toalety, konferenční místnosti, vstupní cesty, koše, skříně, výtahy, kanceláře, automobily, koupelny, aj.

OBLÍBENÁ OVOCNÁ VŮNĚ TROPICAL NEBO TUTTI FRUTTI.

Více

Koresponduje Vaše nová kancelář i s hygienou na pracovišti?

19. 7. 2019

Design a funkčnost

-hraje velkou roli v měnících se hygienických zázemích na pracovištích

Snaha o chytřejší, zdravější a ekologičtější řešení, která splňují očekávání zaměstnanců, se mění podle toho, jak společnosti vidí své zázemí a podle toho musí manažeři a úklidové společnosti přemýšlet o hygieně.

Moderní toaleta– inteligentní, uvědomělá a flexibilní.

Více

Seznamte se s naší úsporou AUTOCUT

17. 7. 2019

Plýtvejte méně a nabízejte více

Vyhněte se plýtvání spojenému s klasickým dávkováním u tradičních zásobníků na papírové role. PrimaSOFT AUTOCUT robustní systém dávkování ručníků v roli, zajišťuje dávkování po jednotlivých útržcích a zaručuje tak vyšší hygienu, odolnost vůči poškození a omezení spotřeby o více než  40 %.
Více

Pro aktuální informace se přihlaste do našeho newsletteru