• cs
  • en
  • de

  telefonní kontakt bmplus +420 573 397 777

Široká nabídka variant

Našim zákazníkům nabízíme široké spektrum provedení jednotlivých výrobků. Liší se zejména návinem, průměrem, použitým materiálem, počtem vrstev, ražbou, použitím kašírování, šíří, nasákavostí, rozpustností, tržnou délkou a dalším parametry a vlastnostmi. Všechny tyto odlišnosti u jednotlivých druhů výrobků naleznete v našem katalogu produktů. Všechny tyto varianty držíme běžně skladem.

Hygienické systémy

K našim výrobkovým řadám nabízíme ucelený sortiment zásobníků a dávkovačů v bílé nebo černé barvě. Jejich univerzální provedení je vhodné k poskytování hygienického servisu v oblasti osobní i sanitární hygieny. Naše zásobníky a dávkovače pravidelně využíváme k podpoře prodeje našich výrobků. Nabízíme je našim partnerům za zvýhodněnou cenu nebo zdarma k odběrům jednotlivých produktů. Pro aktuální nabídku sledujte sekci Novinky nebo se staňte jejich odběratelem.

Učíme se, tvoříme a rosteme

Sledujeme nejmodernější trendy v oblasti papírové hygieny. Tyto znalosti a zkušenosti z trhu poté přetavujeme do finální podoby našich výrobků. Jsme hrdí na to, že se můžeme prezentovat jako 100% český výrobce. Neustále zvyšujeme produktivitu naší výroby a posunujeme hranice našich výrobních možností. Za to patří velký dík především našim zákazníků, kteří si naši značku spojili s důvěrou a spolehlivostí.